Święto rodziny - Kościół Zielonoświątkowy

Idź do spisu treści

Menu główne

Święto rodziny

 
 

Święto Rodziny

Po raz pierwszy w naszym zborze obchodziliśmy święto rodziny. Podczas niedzielnego porannego nabożeństwa, na którym usługiwała młodzież, głównym tematem była rodzina. Na początku nabożeństwa mieliśmy niezwykle miłą uroczystość błogosławieństwa Oli Batura, córeczki Zuzanny i Piotra Batura.
„Za rodziców mych chcę podziękować Boże Ci..” brzmiały słowa piosenki śpiewanej przez studencki zespół. Podczas nabożeństwa młodzież miała okazję wyrazić głęboką wdzięczność rodzicom, a także dziadkom za trud włożony w wychowanie, po prostu za ich obecność. Panowała niezwykle miła atmosfera.

Całą młodzieżą spiewaliśmy "Niech Wam z Syjonu błogosławi Pan". Po nabożeństwie młodzież wręczyła każdej osobie malutki prezencik z karteczką „Dziękujemy, że jesteście..”.
Wszyscy zostali zaproszeni na ognisko i grilla wieczorem, które zorganizowała młodzież. To był bardzo fajny czas, który mogliśmy spędzić wspólnie z rodzicami, bardziej się poznać i zintegrować. Podczas spotkania przy grillu błogosławiliśmy Magdę, Maję i Dominikę, które w tym tygodniu obchodziły urodziny i wręczaliśmy im prezenty.

Kiedy nagle cała młodzież poszła do zboru, rodzice byli zdezorientowani co się stało. Lecz po chwili wszyscy wróciliśmy z dużym bukietem pięknych czerwonych gerber i ogromnym koszem upominków oraz z pięknym tortem w kształcie serca z napisem „Wspaniałych rodziców dał nam Pan”. Idąc w kierunku rodziców głośno krzyczeliśmy „Dzię-ku-je-my! Dzię-ku-je-my!” Rodzice byli wzruszeni, kiedy im dziękowaliśmy i modliliśmy się o nich i błogosławiliśmy im. To były chwile pełne wzruszenia.
Potem był czas na wesoły i pełen emocji mecz w siatkówkę młodzieży ze starszymi braćmi. Jesteśmy wdzięczni Bogu za ten wspaniale spędzony czas.

Obejrzyj zdjęcia >>

 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego