Nowy Rok - Kościół Zielonoświątkowy

Idź do spisu treści

Menu główne

Nowy Rok

 
 

Nowy 2013 Rok


31 grudnia o godz. 20 zebraliśmy się w kościele, aby razem pożegnać stary rok i powitać nowy 2013. Pełni radosnego wyczekiwania i wdzięczności w sercach rozpoczęliśmy ostatnią w tym roku społeczność. W kazaniach słyszeliśmy zarówno słowa nawołujące do oddania wdzięczności Bogu za przeżyty rok,  za Boże prowadzenie, ochronę, zdrowie i zaopatrzenie, jak i słowo napomnienia, aby każdy mógł zadać sobie bardzo ważne pytanie: „czy przyniosłem owoc dla Jezusa?”. Na to pytanie każdy mógł osobiście odpowiedzieć w swoim sercu, przemyśleć swoje życie i służbę dla Pana.

Słyszeliśmy również słowo wzywające i zachęcające do głoszenia Ewangelii ginącym ludziom, aby każdy mógł „osiągnąć cel wiary, zbawienie duszy” - 1 List św. Piotra 1;9

Po nabożeństwie, gdy zasiedliśmy do stołów, czekała nas miła niespodzianka. Brat z naszego zboru - Daniel Drobnikowski poprosił o rękę Marlenę Dubiaga. Oświadczyny zostały przyjęte, a wszyscy życzyliśmy narzeczeństwu Bożego błogosławieństwa w przygotowaniach do wesela.
Przed godziną 24 obejrzeliśmy prezentację multimedialną wykonaną przez młodzież, przedstawiającą najważniejsze wydarzenia naszego zboru w minionym roku. Po obejrzeniu prezentacji, Pastor przeczytał urywek Słowa Bożego i zachęcił wszystkich do dziękczynnej modlitwy. Nowy 2013 rok powitaliśmy w modlitwie, dziękując Bogu za wszystkie łaski okazane w poprzednim roku i prosząc o błogosławieństwo na nowy rok.
Młodzież jeszcze długo wspólnie spędzała czas, grając w różne konkursy i gry.

Obejrzyj zdjęcia >>

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego